STICKER  METAL  ETİKETLER 

Arka yüzü yapışkanlı

Anasayfa / Ürünler / Kendinden Yapışkanlı Sticker Metal Etiketler 

TEKNİK BİLGİLER

1

ÜRETİM SINIFI 

STICKER METAL ENDÜSTRİYEL ETİKET

2

KULLANIM ALANLARI 

Demirbaş- Varlık Takibi
Makina Etiketi
OEM Ürün- kimlik tanımlama
Depo Etiketi
Üretim- İş Takibi
Personalize Etiket çözümlerinde
Değişken Veri (Data) Etiketi çözümlerinde
Silver mat etiket yerine Daha dayanıklı etiket çözümlerinde
Dayanıklı çözümler gerektiğinde

3

MALZEME KALINLIKLARI

" 0,40 mm " ve " 0,70 mm " kalınlıklarda Metal Etiket üretimimiz standarttır.Bu kalınlıkların haricinde " 0,50 mm " - " 0,60 mm " - " 0,80 mm " - " 1 mm " - " 1.2 mm " -" 1.5 mm " -" 2 mm " ve " 3 mm" kalınlıklarda isteğe bağlı olarak üretim yapmaktayız.

4

STANDART YAPIŞTIRICI ÖZELLİĞİ

Kullanılan yapıştırıcı çeşitleri ;
1- Isıya ve kimyasallara karşı mükemmel direnç gösteren , soyulma ve kalkmaya karşı mukavemetli kalın akrilik yapıştırıcı.
2- Standart Çift Taraflı BANT | Yüksek taşıma kapasiteli
3- Standart VHB BANT | Yüksek taşıma kapasiteli
4- 1 mm Köpük Bant | Yüksek taşıma kapasiteli | Darbe emici
5- 3M 468 MP 120 Derece sıcağa dayanıklı | Özel uygulamalar
6- 3M 9473PC 260 Derece sıcağa dayanıklı | Özel uygulamalar
Ayrıca isteğe bağlı yapıştırıcılar mevcuttur.

5

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Özel üretim yapıştırıcıya sahip
Zor hava şartlarında kullanıma son derece uygun
UV ışınlarına dayanıklı
Yüksek performanslı ve dayanıklı , Uzun Ömürlü
Kapalı ve açık alanda kullanıma uygun
Uzun yıllar kalıcı baskıya sahip
Seri numaraları, barkod ve QR kodları içerebilir.
Özellik bilgileri, model numaraları ID numaraları ve statik veya değişken veri içerebilir .
Etiketin ayrı bölgelerinde farklı şekilde yazı , barkod ve seri no olabilir.

6

KULLANILAN SEKTÖRLER

Ortama uygun yapıştırıcı ve gerekli birleştirme kullanıldığında hafif , orta ve zor hava şartları , solvent , tuzlu su , kimyasal ve ve aşırı miktarda neme  karşı direnen yapı.

7

KULLANILAN SEKTÖRLER

Şirketiniz inşaat ekipmanı, imalat ekipmanı, tıbbi cihazlar, telekomünikasyon ürünleri, makina bileşenleri veya başka herhangi bir makine yada ağır hizmet tipi ekipman üretimini yapıyorsa, demirbaş - varlık ürün takibi yapmak istiyorsa muhtemelen ürününüz çok zorlu çevre koşullarına tabidir. Sticker Metal etiketin kullanım alanı endüstriyel etiketlerinizin zorlu koşullara dayanması gerektiği sektörlerde çok geniştir. Otomotiv , makina endüstrisi , beyaz eşya , elektrik , elektronik , bilişim , mobilya ve petrokimya gibi sektörlerin ihtiyacı olan etiketlerde dayanıklı marka yada ürün tanımlama bilgi içerikli etiket olarak yaygın olarak kullanılmaktadır.

8

BASKI TEKNİĞİ ve METODLAR

İmalat aşamasında insan sağlığına zararlı herhangi kanserojen madde içermeyen çevre dostu ürünler kullanılmaktadır. Konvansiyonel sonsuz renk ofset baskı tekniği ve bilgisayar destekli adapte kontrol sistemi ile üretimi gerçekleştirmekteyiz. Etiketimizin üzerinde kullandığımız boyalar insan sağlığına zararsız ve dış ortamda suya , neme , uv ışınlarına
dayanıklıdır.Gıda ile temasında herhangi bir sakınca bulunmamak
tadır.Boya ömrü zor hava şartlarında 5 - 7 yıl arasında solmayan dayanıklı bir yapıda ancak etiketlerin ömürleri çok daha fazladır. Endüstriyel etiketlerimizin ürününüzün zorlu özelliklerinizi karşılayacağından ve çevre koşullarına dayanacağından emin olabilirsiniz.

9

ÜRETİM SÜRESİ

Üretim net miktarı konuşularak en kısa sürede geri dönüş yapılacaktır.

Ürün Gruplarımız Hakkında DAHA FAZLA BİLGİ EDİNİN ...

" Memnuniyet garantisi "

Tasarımdan Teslimata kadar sizinle beraberiz !

S.S.S ( Sıkça sorulan Sorular )

Pusula hazır etiketlik malzemeler ve bu malzemelerin dışında daha sağlam materyallerden sticker metal üretimi yapmaktadır.Üretim parkurumuzu oluşturan konvansiyonel sonsuz renk ofset baskı makinalarımızda metal etiketlerin üzerine değişken data eklenebilmektedir.Montaj aşaması çok kolay olan bu etiket tipimizde seri / ID no, EAN kodları, ( Code 39, Code 128, azteck, datamatriks v.s) QR kodlarını ve hemen hemen tüm barkod çeşitlerini metal etiketlerin üzerine uygulayarak makina üretiminizde / Projelerinizde kullanılmak üzere uzun yıllar kalıcı etiketler üretmekteyiz.

Sticker Metal Etikette üretim rengimiz sonsuzdur.Etiket imalatında kullanmış olduğumuz boya grubu insan sağlığına zararlı herhangi kanserojen madde içermeyen çevre dostu ürünlerden oluşmaktadır.Baskı kalitemiz canlı ve uzun ömürlüdür.

Barkod hazırlama firmamızda ücretsiz olarak yapılmaktadır.Ancak data bağlı etiketlerin üretimi esnasında işveren firmalar genelde xls , txt formatlarında etiketlerin üzerinde görmek istedikleri kodların dökümanlarını bilgisayar ortamında firmamıza iletmektedir.Bizlerde firmanızdan gelen verileri databankamıza ekleyerek istemiş olduğunuz kodları etiketinizin üzerine baskı yapmaktayız.

Evet.Her tür veri ve barkod , karekod ( 2 boyutlu kod ya da datamatrix kod ) ,QR Code, Azteck Code , yazı ile demirbaşın adı ve sabit kıymet numarası , tanımlı ID numarası , order numarası , model numarası parça ve stok numarası , semboller vb. kodları etiketiniz üzerinde görebilir
siniz.Ayrıca sadece bir etiket üzerinde tek bir veri ilede sınırlı kalmadan etiketinizin uygun olan her bölgesinde data olabilir.

Kullanmış olduğumuz standart bir yapıştırıcımız mevcuttur.Normal sıcaklıklara ve kimyasallara karşı mükemmel direnç gösteren , soyulma ve kalkmaya karşı mukavemetli kalın akrilik yapıştırıcı içeren yüksek taşıma kapasiteli Çift Taraflı BANT yada yüksek taşıma kapasiteli, darbe emici 1 mm Köpük Bant bu ürünümüzde standarttır.
Ancak daha özel yapıştırıcıların kullanılması gerektiği durumlarda ;
1- 3M 468 MP 120 Derece sıcağa dayanıklı | Özel uygulamalar
2- 3M 9473PC 260 Derece sıcağa dayanıklı | Özel uygulamalar
ve ayrıca isteğe bağlı yapıştırıcılar mevcuttur.

Farkımız etiketi üretme tekniğimizde ve makinalarımıza takılı olan işlenmiş her etiketi okuyarak doğruluğunu teyit eden bir barkod okuma yazılımında gizlidir. Makinalarımız sadece etiket ve barkod baskısı amacı ile üretilmiş bu iş için özel üretim makina grubudur ve prensip sebebiyle marka ve teknolojileri sitemizde gizlenmiştir. Piyasa tecrübemize dayanarak yapmış olduğumuz etiket siparişinizin el terminali barkod okuyucusunda okutacağınız barkod baskılarımız barkod boyutuna da bağlı olarak çok hızlı ve yüksekten okuyacaktır.Örneğin ; akıllı depo etiket işini yapmış olduğumuz ünlü bir firmamız paletlerin üzerine montajlanmış bulunan etiketlerimizi
lazerli okuyucularla vinç üzerinden inmeden 2 metre gibi bir mesafeden okutmakta.İsteyen müşterilerimize işlerini yapmış olduğumuz bu firmalarımıza ait referans bilgilerini
paylaşabiliriz.

Blog'da yeni

" Markanız etiketizde yaşasın "

Blog yazı 1

Blog yazı 2

  • ETİKETİM İNTERNET SİTEMİ AÇSIN , FİRMAMI TANITSIN !
  • İNTERNET SAYFAMDAN ÜRÜNÜMÜN ŞOVUNU YAPSIN , ÜRÜNÜMÜ TANITSIN !
  • ARIZA BİLDİRİMİNDE İNTERNET SERVİS SAYFANIZA BAĞLANSIN !
  • HAFİF VE DAYANIKLI OLSUN diyorsanız ;
  • " QR Code PVP Etiket " bu etiket tam size göre ! 

Aradığınızı Bulamadınız mı ?

Hemen altta yer alan
|WhatsApp|Telegram |Viber|
butonlarından mesaj atabilir yada
pusulametaletiket@gmail
adresimize mail gönderebilirsiniz...

Referanslarımızdan...

Türkiye'nin lider markaları Pusula ' ya güveniyor .

İLETİŞİM ADRESİ

Sanayi Mahallesi  Atatürk Caddesi No : 78|1
Kardeşler Han  Kat :5 34165
Güngören - İstanbul | TÜRKİYE

Telefon : + 90 212 539 65 00
Mobile : + 90 546 650 90 87
Mobile : + 90 555 007 55 38
E-mail  : pusulametaletiket@gmail.com

E-POSTA ABONEMİZ OLUN !

Güncel E - Posta aboneliği


SOSYAL MEDYADA BİZ !