RENKLİ | BARKOD BASKILI ALÜMİNYUM ETİKET

Hafif | Sağlam | Sonsuz Renk baskı | Alüminyum

Anasayfa / Ürünler / Renkli | Barkod Baskılı Alüminyum Etiket

TEKNİK BİLGİLER

1

ÜRETİM SINIFI 

ENDÜSTRİYEL ETİKET

2

KULLANIM ALANLARI 

Demirbaş- Varlık Takibi
Makina Etiketi
OEM Ürün- kimlik tanımlama
Depo Etiketi
Üretim- İş Takibi
Personalize Etiket çözümlerinde
Değişken Veri (Data) Etiketi çözümlerinde
Silver mat etiket yerine Daha dayanıklı etiket çözümlerinde
Boya baskıya nazaran daha dayanıklı çözümler gerektiğinde

3

MALZEME KALINLIKLARI

" 0,40 mm " ve " 0,70 mm " kalınlıklarda Renkli ve Barkod baskılı Alüminyum Etiket üretimimiz standarttır.Bu kalınlıkların haricinde
" 0,30 mm " - " 0,50 mm " - " 0,60 mm " - " 0,80 mm " - " 1 mm " -" 1.5 mm " -" 2 mm " ve " 3 mm" kalınlıklarda isteğe bağlı olarak üretim yapmaktayız. 

4

STANDART YAPIŞTIRICI ÖZELLİĞİ

Kullanılan yapıştırıcı çeşitleri ;
1- Isıya ve kimyasallara karşı mükemmel direnç gösteren , soyulma ve kalkmaya karşı mukavemetli kalın akrilik yapıştırıcı.
2- Standart Çift Taraflı BANT | Yüksek taşıma kapasiteli
3- Standart VHB BANT | Yüksek taşıma kapasiteli
4- 1 mm Köpük Bant | Yüksek taşıma kapasiteli | Darbe emici
5- 3M 468 MP 120 Derece sıcağa dayanıklı | Özel uygulamalar
6- 3M 9473PC 260 Derece sıcağa dayanıklı | Özel uygulamalar
Ayrıca isteğe bağlı yapıştırıcılar mevcuttur.

5

DİĞER SAHADA UYGULAMA VE YAPIŞTIRMA TEKNİKLERİ

Perçin , vida , silikon , çivi ile ürünün üzerine montajlanabilir. Ürün kenarlarına 4 köşesine ve 2 yan tarafa isteğe göre açılacak olan montaj delikleri firmamızda kalıp usulü ile açılmaktadır.Bunun avantajı matkap v.s. gibi aletlerle açılan yüzey deformasyonunu önleme amaçlıdır.Delik çapı 3,2 mm ' dir. İsteğe göre delik çapı ve şekli değişebilir.

6

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Zor hava şartlarında kullanıma son derece uygun
Aşınma, kimyasal ve Solventlere karşı dayanıklı
İstenirse Özel üretim yapıştırıcıya sahip
Yüksek performanslı ve dayanıklı
Çizilmeye Dayanıklı ve Uzun Ömürlü
Kapalı ve açık alanda kullanıma uygun
Uzun yıllar kalıcı baskıya sahip
UV ışınlarına dayanıklı
Seri numaraları, barkod ve QR kodları içerebilir
Özellik bilgileri, model numaraları ID numaraları ve statik veya değişken veri içerebilir.
Etiketin ayrı bölgelerinde farklı şekilde yazı , barkod ve seri no olabilir
Kolay uygulama , vidalama ve perçinleme için özel montaj deliklerine sahiptir.

7

KULLANILAN SEKTÖRLER

Şirketiniz inşaat ekipmanı, imalat ekipmanı, tıbbi cihazlar, telekomünikasyon ürünleri, makina bileşenleri veya başka herhangi bir makine yada ağır hizmet tipi ekipman üretimini yapıyorsa, demirbaş - varlık ürün takibi yapmak istiyorsa muhtemelen ürününüz çok zorlu çevre koşullarına tabidir. Renkli ve Barkod baskılı Alüminyum etiketin kullanım alanı endüstriyel etiketlerinizin zorlu koşullara dayanması gerektiği sektörlerde çok geniştir. Otomotiv , makina endüstrisi , beyaz eşya , elektrik , elektronik , bilişim , mobilya ve petrokimya gibi sektörlerin ihtiyacı olan etiketlerde dayanıklı marka yada ürün tanımlama bilgi içerikli etiket olarak yaygın olarak kullanılmaktadır.

8

BASKI TEKNİĞİ ve METODLAR

İmalat aşamasında insan sağlığına zararlı herhangi kanserojen madde içermeyen çevre dostu ürünler kullanılmaktadır. Konvansiyonel sonsuz renk ofset baskı tekniği ve bilgisayar destekli adapte kontrol sistemi ile üretimi gerçekleştirmekteyiz. Etiketimizin üzerinde kullandığımız boyalar insan sağlığına zararsız ve dış ortamda suya , neme , uv ışınlarına
dayanıklıdır.Gıda ile temasında herhangi bir sakınca bulunmamak
tadır.Boya ömrü zor hava şartlarında 5 - 7 yıl arasında solmayan dayanıklı bir yapıda ancak etiketlerin ömürleri çok daha fazladır.
Endüstriyel etiketlerimizin ürününüzün zorlu özelliklerinizi karşılayacağından ve çevre koşullarına dayanacağından emin olabilirsiniz.

9

ÜRETİM SÜRESİ

Üretim net miktarı konuşularak en kısa sürede geri dönüş yapılacaktır.

Ürün Gruplarımız Hakkında DAHA FAZLA BİLGİ EDİNİN ...

" Memnuniyet garantisi "

Tasarımdan Teslimata kadar sizinle beraberiz !

S.S.S ( Sıkça sorulan Sorular )

Eloksal alüminyum yüzey işlemi dilimize Almanca'dan girmiş bir terimdir. Uluslararası terminolojide "Anodik Oksidasyon" veya "Anodizasyon" olarak tanımlanır, elektrokimyasal bir proses ile yapılır.Eloksal işlemi alüminyum için çok özel bir yüzey kaplamadır ve 70 yıldan beri gerek dekoratif, gerekse endüstriyel uygulamalar için kullanılmaktadır.Eloksal tabakasının alüminyuma tutunması, alüminyum ile bütünleşerek oluşmasından dolayı mükemmel sonuç vermesinin yanında çok sert ve aşınmaya karşı dayanıklı olduğundan dolayı alüminyuma üstün özellikler kazandırır.Eloksal tabakası çeşitli asit ve diğer kimyasallara karşı dayanıklı olduğundan, birçok ortamda alüminyumu korozyona karşıda korur.

Renkli ve barkodlu etikette üretim rengimiz sonsuzdur.Etiket imalatında kullanmış olduğumuz boya grubu insan sağlığına zararlı herhangi kanserojen madde içermeyen çevre dostu ürünlerden oluşmaktadır.Baskı kalitemiz canlı ve uzun ömürlüdür.

Barkod hazırlama firmamızda ücretsiz olarak yapılmaktadır.Ancak data bağlı etiketlerin üretimi esnasında işveren firmalar genelde xls , txt formatlarında etiketlerin üzerinde görmek istedikleri kodların dökümanlarını bilgisayar ortamında firmamıza iletmektedir.Bizlerde firmanızdan gelen verileri databankamıza ekleyerek istemiş olduğunuz kodları etiketinizin üzerine baskı yapmaktayız.

Evet.Her tür veri ve barkod , karekod ( 2 boyutlu kod ya da datamatrix kod ) ,QR Code, Azteck Code , yazı ile demirbaşın adı ve sabit kıymet numarası , tanımlı ID numarası , order numarası , model numarası parça ve stok numarası , semboller vb. kodları etiketiniz üzerinde görebilir
siniz.Ayrıca sadece bir etiket üzerinde tek bir veri ilede sınırlı kalmadan etiketinizin uygun olan her bölgesinde data olabilir.

Etiketinizin arkasının yapışkanlı olmasını istemediğiniz yada daha sağlam bir birleştirme gerektiği durumlarda etiketin 4 tarafına yada her iki yan tarafa Ø 3,2 mm olacak şekilde kalıplı vida yada perçin delikleri açmaktayız.İsteğinize göre delik şekil ve çapları değişim gösterebilir.
Böylece Ürünlerinizi Perçin , vida , çivi ile ürünün üzerine montajlayarak çok uzun süre sabit bir şekilde kalmasını sağlayabilirsiniz.

Farkımız etiketi üretme tekniğimizde ve makinalarımıza takılı olan işlenmiş her etiketi okuyarak doğruluğunu teyit eden bir barkod okuma yazılımında gizlidir. Makinalarımız sadece etiket ve barkod baskısı amacı ile üretilmiş bu iş için özel üretim makina grubudur ve prensip sebebiyle marka ve teknolojileri sitemizde gizlenmiştir. Piyasa tecrübemize dayanarak yapmış olduğumuz etiket siparişinizin el terminali barkod okuyucusunda okutacağınız barkod baskılarımız barkod boyutuna da bağlı olarak çok hızlı ve yüksekten okuyacaktır.Örneğin ; akıllı depo etiket işini yapmış olduğumuz ünlü bir firmamız paletlerin üzerine montajlanmış bulunan etiketlerimizi
lazerli okuyucularla vinç üzerinden inmeden 2 metre gibi bir mesafeden okutmakta.İsteyen müşterilerimize işlerini yapmış olduğumuz bu firmalarımıza ait referans bilgilerini
paylaşabiliriz.

Blog'da yeni

" Markanız etiketizde yaşasın "

Blog yazı 1

Blog yazı 2

  • ETİKETİM İNTERNET SİTEMİ AÇSIN , FİRMAMI TANITSIN !
  • İNTERNET SAYFAMDAN ÜRÜNÜMÜN ŞOVUNU YAPSIN , ÜRÜNÜMÜ TANITSIN !
  • ARIZA BİLDİRİMİNDE İNTERNET SERVİS SAYFANIZA BAĞLANSIN !
  • HAFİF VE DAYANIKLI OLSUN diyorsanız ;
  • " QR Code PVP Etiket " bu etiket tam size göre ! 

Aradığınızı Bulamadınız mı ?

Hemen altta yer alan
|WhatsApp|Telegram |Viber|
butonlarından mesaj atabilir yada
pusulametaletiket@gmail
adresimize mail gönderebilirsiniz...

Referanslarımızdan...

Türkiye'nin lider markaları Pusula ' ya güveniyor .

İLETİŞİM ADRESİ

Sanayi Mahallesi  Atatürk Caddesi No : 78|1
Kardeşler Han  Kat :5 34165
Güngören - İstanbul | TÜRKİYE

Telefon : + 90 212 539 65 00
Mobile : + 90 546 650 90 87
Mobile : + 90 555 007 55 38
E-mail  : pusulametaletiket@gmail.com

E-POSTA ABONEMİZ OLUN !

Güncel E - Posta aboneliği


SOSYAL MEDYADA BİZ !