PUSULA HAKKINDAAnasayfa / Kurumsal

Pusula 1996 yılında kuruldu

Pusula  Etiket  1996 yılında , maksimum kalite ve mutlak müşteri memnuniyeti temasıyla sektördeki yolculuğuna başlamıştır.Bulunduğu sektörde yüksek teknolojinin bizzat içinde bulunarak
müşterilerine hak ettiği seçkinliği yansıtma prensibiyle , uzun dönem güven ve istikrara dayalı iş ortaklıklarıyla, müşterileri ile beraber büyümeyi hedeflemektedir.
Pusula önceliğinde iş güvenliği , takım çalışması ruhuna , öncelikli eğitime ve iletişime dayalı prensipleriyle , sahip olduğu uzman kadrosu rekabetçi piyasa maliyetleriyle , yüksek standartlı
üretim anlayışına sahip yüksek kalite ve teknoloji ile üretim gerçekleştiren , doğru planlama ve zamanında sevkiyat prensibiyle siz değerli müşterilerine en iyiyi ve kaliteli olanı sunmayı
ilke edinmiştir.
Üretmiş olduğu çözüm , hizmet ve inovasyonlarla alanında rakip bir çok firma tarafından takip edilmekte piyasaya yeni ürünler kazandırmaktadır.

Sağlam barkod çözümleri' nde Lider

" Pusula ’ da Ar-Ge sürekli  bir şirket kültürüdür "

Pusula ' yı ve çizgisini tanımlamak için öncelikle inovasyon teriminin açıklamasını yapmamız gerekir.En basit tanımıyla inovasyon farklı , değişik , yeni fikirler geliştirmek ve bunları uygulamaktır diyebiliriz...Anafikrimiz iş üretim istasyonu bir kuruluş olabilmek ve rekabet içinde farklılaşmak için teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek müşteri ihtiyaçlarına yönelik ürünler sunmaktır.
Bu çizgide ürün geliştirmek ve sürdürülebilir çözümler sunmak için en önemli kaynağın ise AR-GE ve inovasyon gücü olduğuna inanan firmamız AR-GE faaliyetlerini zamana yayarak kısa, orta ve uzun vade olarak ele almaktadır.

İşletme kültürünün temelinde müşteri odaklı AR-GE ve inovasyon olan Pusula, müşterileri için yeni nesil teknolojilerle üstün nitelikli ürünler geliştirmek amacıyla insan kaynağının ve gelirinin önemli bir bölümünü makina parkurunu geliştirmede dahil bu alanlara ayırmaktan gurur duymaktadır.
Daima yenilikçi olan ve bu konuda asla geri kalmayan firmamız bu kapsamda daima önemli adımlar atmaktadır.

Dijital dönüşüm ve 4. sanayi devriminin getirmiş olduğu ve bu devrimin getireceği yeni ortam ve dönüşümün içerisinde değişen sanayi ve dünyaya uyum sağlamak adına AR-GE çalışmalarına hızla devam ediyoruz.

MAKİNA PARKURUMUZDAN  

Mobirise
Mobirise
Mobirise
Mobirise
Mobirise
Mobirise
Mobirise
Mobirise

SERTİFİKALAR

Mobirise
Mobirise
Mobirise
Mobirise

Bir bakışta Pusula

Çetin rekabet koşulları ve bilinç düzeyi artmış müşterilerin değişen istek ve beklentileri, gerek ürünlerin ve gerekse sunulan hizmetlerin sürekli geliştirilmesini, iyileştirilmesini zorunlu bir hale getirmektedir.Bu konjonktürde Pusula, rekabetin adeta bir savaşa dönüştüğü piyasa koşullarında yapmış olduğu işlere uzun yılların vermiş olduğu tecrübe ile beraber her geçen zaman diliminde farklı tasarımlar eklemekte ve bu anlamda partnerlerinden hakettiği ilgiyi görmektedir.Geçen zaman diliminde bir tasarım & Üretim şirketine dönüşen firmamız talep ve beklentiler doğrultusunda yoğun tecrübe ve konuya uzman bakışıyla içinde bulunmuş olduğu sektörü objektif biçimde değerlendirmekte, dinamik, yenilikçi, gelişmeci, inovatif bir yaklaşımla müşteri memnuniyeti sağlayarak sadık müşteriler edinmeye çalışmaktadır.
Kalitede Süreklilik ” , “ Uygun Fiyat ” , “ Karşılıklı Güven ” ve “ Dürüstlük ” , vizyonumuzu oluşturan temel ilke ve vazgeçilmeyecek değerlerimizdir.
Pusula bu ilke ve değerlere bağlı kalarak, tanıtım ve teklif aşamalarından başlayıp, ürün veya hizmetin faturalandırılmasına kadar geçen süreç içerisinde, tüm hizmet ve faaliyetlerini hatasız ve bir defada doğru olarak yaparak yoluna devam edecektir.

Vizyon

Siz değerli müşterilerimize karşı işbirliği içerisinde tutku ve çeviklikle değer yaratırız .
Yenilikçi  >  En  iyiyi  başarma  arzusu
Uzmanlık  >  Deneyim  >  Dinamizm
Toplam  Kalite  Anlayışı

Misyon

İnovatif düşünceye sahip olan firmamızda toplum ve gelecek için birlikte çalışıyoruz.

Karlılık

Pusula kaynaklarını verimli kullanmayı , karlı ve verimli bir işletme olmayı , çalışanlarına, müşterilerine ve topluma karşı sorumluluklarının gereği olarak kabul etmektedir.

Müşteri mutluluğu

Müşterilerinin koşulsuz mutluluğu , Pusula için herşeyden önemlidir.Bu nedenle ürettiği ürün ve hizmetlerin üstün nitelikli olmasına önem veriyor." Toplam kalite Yönetimi " ni bir yönetim ve üretim felsefesi olarak belirleyen Pusula , politikaların tespitinde pazarın tercihlerini ve standartlarını gözeterek müşterileriyle yakın ve sıcak ilişkisini sürdürüyor.

Çalışanların mutluluğu

Pusula kaliteli ürün ve hizmetin nitelikli ve mutlu insanlar tarafından üretilebileceğine inanıyor.Bu nedenle çalışanlarının sürekli eğitimine önem veriyor.İyi bir gelir düzeyi , kaliteli bir iş ortamı , işçi sağlığı ve güvenliği , katılımcı yönetim ve anlaşmalar sağlayarak ; çalışanlarının mutlu , üretken, pozitif ve topluma yararlı bireyler olmasını amaçlıyor.

Toplumsal Sorumluluk

Firmamız teknolojinin , insana ve çevreye saygı içinde geliştirilmesini savunmaktadır.Faaliyetlerinde ve üretimde kullanmış olduğu materyal makina ve üretim teknikleri konusunda topluma ve dünyaya karşı sorumluluk bilinciyle hareket etmekte ve toplumsal sorunlara karşı yapıcı yaklaşmaktadır.

İş Ahlakı

Pusula piyasa ekonomisi ilkelerine inanıyor ve bu ilkelere bağlı hareket ediyor.Müşterilerine , iş ortaklarına ve rakiplerine karşı dürüst, doğru , açık ve tutarlı olmaya önem veriyor ve tüm işlerin hukuka , genel iş ahlakı ve prensiplerine uygunluğunu gözetiyor.

Araştırma Geliştirme 

Firmamız etkin araştırma ve geliştirmenin günümüzde hızla değişen dünyada rekabetçiliğin temel bileşeni olduğuna yürekten inanıyor.Müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla yeni ürünler yaratmak, yeni fikirler ortaya atmak , mevcut ürünleri daha yetenekli kılmak yada her geçen gün hızlıca değişen teknoloji ve platformlara uyum sağlamak için, kaynaklarımızın önemli bir bölümünü ürün araştırma ve
materyal geliştirmeye ayırmaktayız.

Referanslarımızdan...

Türkiye'nin lider markaları Pusula ' ya güveniyor .

İLETİŞİM ADRESİ

Sanayi Mahallesi  Atatürk Caddesi No : 78|1
Kardeşler Han  Kat :5 34165
Güngören - İstanbul | TÜRKİYE

Telefon : + 90 212 539 65 00
Mobile : + 90 546 650 90 87
Mobile : + 90 555 007 55 38
E-mail  : pusulametaletiket@gmail.com

E-POSTA ABONEMİZ OLUN !

Güncel E - Posta aboneliği


SOSYAL MEDYADA BİZ !