TASARIM & TESLİMAT

Memnuniyet garantisi

 Anasayfa / Tasarım & Teslimat

TANIŞMA | ANALİZ     TASARIM     İMALAT AŞAMALARI  |  ÜRETİM    TESLİMAT

Tasarımdan Teslimata kadar sizinle beraberiz !

TANIŞMA ve ANALİZ

1

   Müşterilerimiz çoğunlukla internetten yada daha başka kaynaklardan bizlere ulaştığında bir proje veya bir ürün için etiket istenmiştir.Bize ulaştıklarında müşterimizi ve projesini yada nasıl bir tasarıma sahip etikete ihtiyacı olduğunu dinler , analiz ederiz.İlk etapta müşterimize değer katacak olan etiket tasarımını internet sitemizdeki örnekler üzerinden yönlendirerek fikir vermeye çalışırız.Bu aşamada etiketin dış yada iç ortamdamı kullanılacağı , etiketin maruz kalabileceği sıcaklık değeri ,soğuk ve buzlu dış ortam , UV ışınları, küf, Nem , sulu ortamlar, kimyasallar ve solventler gibi zorlayıcı etkenlere karşı dirençli yapıyı müşterimize anlatarak yardımcı olmaya çalışırız.Çoğu zaman müşterimizin sıradışı bir ihtiyacı vardır ve bizde bu probleme çözüm sunarız.Pusula Ekibi olarak ürününe imzasını atmak isteyen müşterilerimize, alt yapımızı ve sektördeki tecrübelerimizi sunarak hizmet vermekten gurur duymaktayız.

TASARIM

1

   Hazırlanmış bir tasarımınızın olmadığı durumda etiketiniz üzerinde olması gereken logo, Id yada seri numarası isteğiniz , istediğiniz barkod çeşidi ( qr code , datamatriks , 1D barkodlar v.s ) bilgileri mail adresimize yada watsapp mesaj hattımıza göndereceğiniz bilgilere dayanarak etiket tasarımınızı müşterilerimiz için grafik tasarım bölümümüz oluşturmaktadır.Fimamız sizin için profesyonel kalitede bir tasarımla ürününüzü ilgi odağı haline getirecek yapıyı size sunacaktır buna emin olabilirsiniz.Ayrıca her geçen gün geliştirerek yeni tasarımlar eklediğimiz Tasarım Stüdyosu sayfamızdan müşterilerimize
fikir verebilme amacıyla tasarlanmış olan isimsiz etiketlerin arasındanda seçim yapabilir tasarımın sizin firmanıza uyarlanmasını isteyebilirsiniz.

İMALAT AŞAMALARI | ÜRETİM

1

   Müşterimizin renk, ebat ve zemin tercihi doğrultusunda hazırlanan grafik çalışması bilgisayar ortamında (Jpg, PDF ,BMP v.b benzeri formatlarda ) resim halinde iken sunum yapılır. Onay verilen çalışmanın imalat deseni çizilir ve müşterimizin isteğine bağlı olarak birebir orjinal numunesi azırlanır.Müşterimiz numunesini birebir görmek isterse kargo yolu ile tasarım kendisine ulaştırılır.İsteğe göre gerekli düzeltmeleri yapılan sipariş ve onay işlemi tamamlanmış etiketin barkod seri numaraları yine müşterimizin vermiş olduğu düzende hazırlanarak imalat ve baskı aşamasına geçilir.Onay alan Etiketin imalatı esnasında müşterilerimizin hassasiyetleri ve özel istekleri dikkate alınarak üretimimizi gerçekleştirmekteyiz.

PAKETLEME ve TESLİMAT

1

   Biliyoruz ki kendileri için imal ettiğimiz etiketlerin vaktinde ve herhangi bir karışıklık olmadan ellerine ulaşmasıda müşterilerimiz için çok önemli.Takdir edersinizki düz baskılı bir etikette sıralama çok önemli değildir ancak barkod baskılı etiketlerde birbirini takip eden seri numaraları asla karışmamalıdır.Karışma durumunda ortaya birde ayırma ve düzenleme gibi extra bir işlem çıkacaktır ki buda can sıkıcı bir durumdur.Makinalarımıza bağlı firmamıza özgü barkod takip yazılımı ile her bir etiketiniz sıralamada karışmadan ve paketlerin üzerinde içinde hangi barkod aralığının olduğunu içeren bir yazılı bildirim sistemiyle teslimatınız elinizde olacaktır.İsteğinize göre paketlenmiş , parti partide teslim alabileceğiniz kısa yada uzak mesafelerde kargo paket sistemiyle teslim edilen ürünlerin çizilmesini önleme amacıyla metal etiketlerinizin herbirinin arasında çizilmeyi önleyen koruyucu bulunmaktadır.Ayrıca firmamıza ulaşana kadar etiketlik materyallerimizn üzerindede çizilmeye ve darbeye karşı korumalı bir film tabakası bulunmaktadır.Paketleme sisteminde Özel isteklerde ücrete tabi bu uygulama firmamızdada ürünlerinizin çizilmesini önleme amaçlı uygulanmaktadır.

SON OLARAK - BİZE GÖRE QR CODE BASKILI ETİKET

1

Dijital dönüşüm ve 4. sanayi devriminin getirmiş olduğu ve bu devrimin getireceği yeni ortam ve dönüşümün içerisinde Düz sıradan etiketlerin vakti doldu , kullanım alanı giderek daralmakta.Artık etiketiniz bir iş yapmalı.
   Örneğin Üzerine basacağımız QR kodla cep telefonundan web sitenize bağlanarak ürünler galerisinden yeni ürünlerinizin tanıtımını yapsın.
   E- mail göndersin.
   Sms Göndersin.
   Google maps bağlanarak adresinizi tarif etsin.
   Arıza durumunda teknik servis lazım olduğunda internet sayfanızın servis sayfasına bağlanarak servis formunu ekrana getirsin.Müşterinize kolaylık sağlasın.
Yaptıracağınız bir web sayfasına bağlanarak ürün montaj kılavuzunu açsın.
Eğer barkod çeşidi olarak QR kodu seçerseniz %30 kirlense dahi okusun.Etiketiniz daha birçok uygulama yapsın , eylem gerçekleştirsin.
Değişen sanayi ve dünyaya uyum sağlasın.


Siz müşterilerimiz için QR kodlu etiketleri farklı tema ve materyallerde alüminyumdan , çelikten ve PVP malzemeden üretiyoruz. Müşterilerimize yüksek kalitedeki etiketleri üretebilmek için imalat aşamasının tüm süreçlerinde titizlikle çalışmanın anahtar olduğuna inanıyoruz. Hızlı sipariş almak, her aşamayı gözden geçirmek, hataları azaltarak üretim verimliliğini artırmak için sürekli olarak kendimizi geliştiriyoruz.
Metal etiket ve barkodlu etiket üretimi yapan firmaların içinde önemli bir yere sahip olan Pusula Etiket ihtiyaçlarınız için en doğru çözümü her zaman sunmaya hazırdır. Etiketin marka açısından önemini,
reklam açısından gücünü biliyor ve buna uygun şekilde hizmet veriyoruz.

Etiketi imalatçıdan almak ve etiket imalatının her aşaması hakkında bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Blog'da yeni

" Markanız etiketinizde yaşasın "

Blog yazı 1

Blog yazı 2

  • ETİKETİM İNTERNET SİTEMİ AÇSIN   , FİRMAMI TANITSIN !
  • İNTERNET SAYFAMDAN ÜRÜNÜMÜN ŞOVUNU YAPSIN , ÜRÜNÜMÜ TANITSIN !
  • ARIZA BİLDİRİMİNDE İNTERNET SERVİS SAYFANIZA BAĞLANSIN !
  • HAFİF VE DAYANIKLI OLSUN  diyorsanız ;
  • " QR Code PVP Etiket " bu etiket tam size göre !

Aradığınızı Bulamadınız mı ?

Hemen altta yer alan
|WhatsApp|Telegram |Viber|
butonlarından mesaj atabilir yada
pusulametaletiket@gmail
adresimize mail gönderebilirsiniz...

Referanslarımızdan...

Türkiye'nin lider markaları Pusula ' ya güveniyor .

İLETİŞİM ADRESİ

Sanayi Mahallesi  Atatürk Caddesi No : 78|1
Kardeşler Han  Kat :5 34165
Güngören - İstanbul | TÜRKİYE

Telefon : + 90 212 539 65 00
Mobile : + 90 546 650 90 87
Mobile : + 90 555 007 55 38
E-mail  : pusulametaletiket@gmail.com

E-POSTA ABONEMİZ OLUN !

Güncel E - Posta aboneliği


SOSYAL MEDYADA BİZ !