ZAMAK DÖKÜM ETİKET

Kabartma Etiket | Mobilya Etiketi | Zamak Ürünler

Anasayfa / Ürünler / Zamak Etiket | Zamak Ürünler

TEKNİK BİLGİLER

1

ÜRETİM SINIFI 

UYARI | GÜVENLİK LEVHASI

2

KULLANIM ALANLARI 

Tehlike olabilecek yerlerin ve Tehlikeli cisimlerin hemen yakınında
Genel tehlikeli olan yerlerin girişlerinde
İş güvenliği tedbir amaçlı
Çalışan personeli uyarı amacıyla
Risk teşkil eden yerlerde
Güvenlik | Uyarı amacıyla
Mevzuat ve Bilgilendirme

3

MALZEME KALINLIKLARI

"3 mm " Dekota , " 3 mm " PVC Levha , Büyük olmayan ölçülerde " 0,40 mm " , " 0,70 mm " Alüminyum Levha , Çok dayanıkllık gerektiğinde " 0,30 mm " , paslanmaz çelik üretimimiz mevcuttur.

4

LEVHA BOYUTLARI

Standart üretimde kullandığımız levhalar ( Dekota, PVC, Alüminyum, paslanmaz çelik )" 15 x 21 cm ", " 25 x 35 cm " , " 35 x50 cm " ebatlarındadır.

5

STANDART YAPIŞTIRICI ÖZELLİĞİ

Standart Çift Taraflı BANT

6

DİĞER SAHADA UYGULAMA VE YAPIŞTIRMA TEKNİKLERİ

Perçin , vida , silikon , çivi ile ürünün üzerine montajlanabilir. Ürün kenarlarına 4 köşesine ve 2 yan tarafa isteğe göre açılacak olan montaj delikleri firmamızda kalıp usulü ile açılmaktadır.Bunun avantajı matkap v.s. gibi aletlerle açılan yüzey deformasyonunu önleme amaçlıdır.Delik çapı 3,2 mm ' dir. İsteğe göre delik çapı ve şekli değişebilir.

7

KULLANILAN SEKTÖRLER

makina sanayinde , otomotiv , havacılık , uzay teknolojileri , savunma sanayi , devlet kurumları , tekstil ve yiyecek sektörü dahil güvenlik ve uyarı levhalarının gerekli olduğu tüm sektörlerde.

8

BASKI TEKNİĞİ ve METODLAR

İmalat aşamasında insan sağlığına zararlı herhangi kanserojen madde içermeyen çevre dostu ürünler kullanılmaktadır. Konvansiyonel sonsuz renk ofset baskı tekniği ve bilgisayar destekli adapte kontrol sistemi ile üretimi gerçekleştirmekteyiz. Etiketimizin üzerinde kullandığımız boyalar insan sağlığına zararsız ve dış ortamda suya , neme , uv ışınlarına
dayanıklıdır.Gıda ile temasında herhangi bir sakınca bulunmamak
tadır.Boya ömrü zor hava şartlarında 5 - 7 yıl arasında solmayan dayanıklı bir yapıda ancak levhaların ömürleri çok daha fazladır.

9

ÜRETİM SÜRESİ

Üretim net miktarı konuşularak en kısa sürede geri dönüş yapılacaktır.

Ürün Gruplarımız Hakkında DAHA FAZLA BİLGİ EDİNİN ...

" Memnuniyet garantisi "

Tasarımdan Teslimata kadar sizinle beraberiz !

S.S.S ( Sıkça sorulan Sorular )

Zamak malzemesinin işlenerek Silikon veye Çelik kalıplarda döküm yada enjeksiyon yolu ile üretilen metal alaşım bir etikettir. Yüzeyinin mükemmel oabilmesi için polisaj yapılarak parlak aynalı görüntüler elde edilir.

PVC foam levhalar piyasada dekota yada foreks olarakta bilinirler.Tam Türkçe karşılığı köpük PVC levhadır. Hafif bir malzemedir.Dolayısıyla işleme,taşıma ve istifleme rahatlığı sunmaktadır. Mal
zemenin özgül ağırlığı düşürüldüğü için de sert pvc ye göre çok daha ekonomiktir. Rijit daha işlenebilir, daha uzun ömürlüdür. Uzun ömürlüdür, taşıması, işlemesi kolaydır. Yüzeyleri düzgündür.Darbeye dayanıklı malzemelerdir. Çok hafif oluşu , montajda kolaylık sağlar. Silikonla dahi montaj uygulaması yapılabilir. Yapışkanı kaliteli çift taraflı bant ile de montajı mümkündür. Dış mekanlarda rahatlıkla kullanılabilir.Paslanmayan yapısı, güneş ve yağmurdan etkilenmeyen bir malzeme özelliğinde olması dolayısıylada Uyarı ve İkaz levhalarında çok kullanılan bir malzeme çeşididir.

Hafif ve esnek oluşu , kolay montaj özelliği ile ön plana çıkmış bir malzemedir. Esnek yapısı sayesinde bombeli yüzeylere rahat bir şekilde montajı yapılabilir.İstenirse kaliteli bir silikon ile
montaj uygulaması yapılabilmektedir. Dış etkenlere dayanıklıdır.Yağmur ve güneş ışığından etkilenmez. Kalınlığı " 0,50 mic " ’dur. Pürüzsüz ve parlak bir yüzeye sahiptir.

Maalesef firmamız kişiye özel yada Tek üretim yapmamaktadır.

Standart üretimde kullandığımız levhalar ( Dekota, PVC, Alüminyum, paslanmaz çelik )" 15 x 21 cm ", " 25 x 35 cm " , " 35 x50 cm " ebatlarındadır bu ebatlardan kullanım alanınıza uygun olan
ve ihtiyacınıza en uygun ölçüyü seçebilirsiniz. Bu ölçülerin dışında özel üretim ölçüleride tercih edebilirsiniz.Harici ekstra ücret talep etmeden, İsteğinize göre logonuzu veya markanızı levha üzerine ekleyerek firmanıza özel imalat yapabiliriz.

Blog'da yeni

" Markanız etiketizde yaşasın "

Blog yazı 1

Blog yazı 2

  • ETİKETİM İNTERNET SİTEMİ AÇSIN , FİRMAMI TANITSIN !
  • İNTERNET SAYFAMDAN ÜRÜNÜMÜN ŞOVUNU YAPSIN , ÜRÜNÜMÜ TANITSIN !
  • ARIZA BİLDİRİMİNDE İNTERNET SERVİS SAYFANIZA BAĞLANSIN !
  • HAFİF VE DAYANIKLI OLSUN diyorsanız ;
  • " QR Code PVP Etiket " bu etiket tam size göre ! 

Aradığınızı Bulamadınız mı ?

Hemen altta yer alan
|WhatsApp|Telegram |Viber|
butonlarından mesaj atabilir yada
pusulametaletiket@gmail
adresimize mail gönderebilirsiniz...

Referanslarımızdan...

Türkiye'nin lider markaları Pusula ' ya güveniyor .

İLETİŞİM ADRESİ

Sanayi Mahallesi  Atatürk Caddesi No : 78|1
Kardeşler Han  Kat :5 34165
Güngören - İstanbul | TÜRKİYE

Telefon : + 90 212 539 65 00
Mobile : + 90 546 650 90 87
Mobile : + 90 555 007 55 38
E-mail  : pusulametaletiket@gmail.com

E-POSTA ABONEMİZ OLUN !

Güncel E - Posta aboneliği


SOSYAL MEDYADA BİZ !